top of page

ניהול עושר 

איי ארגנטו פועלת עבור לקוחותיה במתכונת של מולטי פאמילי אופיס (משרד לניהול והשקעות כספים) ומעניקה ללקוחותיה שירותים פיננסים הכוללים בין היתר - תכנון פיננסי עבור משק הבית והשקעות אלטרנטביות.

לאורך חיינו אנחנו עובדים, רוכשים ביטוחים, עורכים השקעות מסוגים שונים: נדל״ן, מניות, מטבעות זרים ועוד. כמו כן אנחנו כולנו (ע״פ חוק) חוסכים לפניסה או ליום שבו נצטרך.

לשם כך, לאורך השנים אנחנו נפגשים עם: סוכנים וסוכנויות שונות, בנקים, רואי חשבון, עורכי דין, יועצי השקעות ועוד. 

תהליך התכנון הפיננסי מתחלק ל-2: תהליך התכנון, ומטרתו. 

תכנון פיננסי

מטרת התכנון הפיננסי היא לוודא כי המטרות שאתם שואפים אליהם אכן יתגשמו. זוג הרוצה להשאיר לילדיו מספר דירות כירושה, אחים שרוצים לדאוג לאחותם שהיא ללא עבודה כבר מספר שנים, לא משנה להיכן תשאפו - המומחים שלנו כן לשירותכם להגיע למטרה ולהגשים אותה.

תהליך התכנון הפננסי - הנו תהליך המתאים לכל גיל, לכל משפחה או לכל יחיד. 

השירות מתבצע בשיתוף פעולה מלא עם הלקוח וכולל איסוף מידע מגורמים שונים, ניתוח הנתונים, ועל בסיסם בניית תוכנית תזרים ארוכת טווח עם הלקוח וניטור רציף לאורך כל התקופה.

על מנת להסביר את הנושא בצורה ברורה יותר ערכנו עבורכם תוכנית לדוגמא. 

התוכנית, המבוססת על מספרים אמיתיים מציגה במקצת (מפאת חסיון) כיצד נראית תוכנית פיננסית ולאיזה שירות תוכלו לצפות מצוות המומחים של איי ארגנטו

תכנון פננסי

השקעות אלטרנטיביות

בעולם ההשקעות עלינו לנהוג באחריות ולפזר סיכונים. מתוך ראיה כי רוב המשקיעים חשופים בעיקר לשוק ההון ותנודותיו ולהשקעות ישירות בנדל"ן, החלטנו באיי ארגנטו להקים סל השקעות אלטרנטיבי ייחודי שאינו נגיש למשקיעים פרטיים.

איי ארגנטו נכסים דיגיטליים
איי ארגנטו נכסים אלטרנטיביים

קרן איי ארגנטו נכסים אלטרנטיביים פותחת בפני לקוחותיה אפיקי השקעה אקסקלוסיביים, המאופיינים בתנאי כניסה ויציאה קשיחים המתאימים לגופים גדולים, המהווים חסם עבור המשקיעים הפרטיים. בכך, הקרן חושפת ומאפשרת למשקיעים הפרטיים להשקיע במכשירי השקעה ייחודיים בעולם האלטרנטיבי.

במהלך העשור האחרונות, מסחר אלקטרוני הפך לחלק בלתי נפרד מתחום הקמעונאות העולמי.

כניסת האינטרנט, גידול האוכלוסיה בעולם ושיפור מתמיד בשירות הלקוחות ובאספקת המוצרים הוביל לכך שביוני 2020, תנועת המסחר האלקטרוני הקמעונאי העולמי עמדה על שיא של 22 מיליארד ביקורים חודשיים, כאשר הביקוש היה גבוה במיוחד לפריטים יומיומיים כמו מצרכים, ביגוד ופריטי טכנולוגיה קמעונאיים.

קרן איי ארגנטו נכסים דיגיטלים מייצרת אפיקי השקעה ייחודיים, בתחום הקמעונאות הדיגיטאלית.

פעילות הקרן נעשית בפיקוח של הנאמן ובליווי משפטי

ליווי†וייעוץ†משפטי

גולדפרב זליגמן ושות', ממשרדי עורכי הדין הגדולים בישראל. נמנה עם שכבת עלית של משרדים המעניקים שירותים משפטיים מגוונים באיכות בינלאומית. מלווה את הקרן בתחום המשפטי והרגולטורי בארץ ובחו״ל.

נאמנות, ביקורת, ראיית חשבון ואדמיניסטרציה

bigLogoen.png

נוסד בשנת 1987 ועוסק במגוון שירותי ראיית חשבון ומתמחה בניהול וטיפול בהסדרי נאמנות. המשרד הינו אחד המובילים בתחום ומספק שירותי נאמנויות לחברות הגדולות ביותר במשק הישראלי

Grey .png

עלון זה של קרן איי ארגנטו נכסים אלטרנטיביים, שותפות מוגבלת ("השותפות") נערך לשם תמצית ונוחות בלבד. המידע הכלול בעלון זו הינו תמציתי בלבד, לצרכי הצגה כללית אודות השותפות ופעילותה, ואינו ממצה את מלוא הנתונים אודות השותפות ופעילותה. עלון זה אינו מהווה הצעה של ניירות ערך של השותפות לציבור ואין לפרשה כהצעה של ניירות ערך לציבור, ואינו מהווה בסיס לקבלת החלטות השקעה ואינו מהווה המלצה או חוות בעת של יועץ השקעות או יועץ מס. העלון כולל, בין היתר, מידע צופה פני עתיד, כהגדרתו בחוק ניירות ערך, התשכ"ח-1968, המסתמך, בין היתר, על הערכותיה הסובייקטיביות של השותפות ותוכניותיה, התקשרויותיה וכיו״ב ועל ניתוח מידע כללי שהיה בפניה במועד עריכת העלון, ולא ניתנת התחייבות באשר לנכונותו או שלמותו של המידע הכלול בעלון ונכונותו לא נבחנה על-ידי השותפות באופן עצמאי. מידע צופה פני עתיד מטבעו כפוף לסיכוני אי התממשות והינו כאמור בלתי וודאי. השותפות ותאגידים קשורים שלה לא ישאו באחריות, במישרין או בעקיפין, לשימוש או להסתמכות על מידע המופיע בעלון.

השקעות אלטרנטיביות
לקבלת מידע נוסף או לשיחה עם אחד מאנשי הצוות 

תודה רבה על פנייתך.אחד מאנשי הצוות שלנו יתפנה ויחזור אליך בהקדם.

bottom of page